Říjen 2013

Láska je svině

18. října 2013 v 0:48 | adhoc |  VENTILY
V bezvědomí svých posledních hříchů lámu kosti uchazeči o střeženou srdeční komoru. Práskám bičem do rytmu kopyt, které se prohánějí mezi tvými vráskami. Šlapu jak vzteklá ulice a kupuju si lásku za padesát. Drobný si nech na mariáš. Nádrže vína hučí prázdnotou a vlny v žaludku se tříští o červenou. Na zipu stonožka tvých prstů ne a ne s tím pohnout. Svlíkám se sama, dychtivá zaseknout se do tebe jako krokodýl do tlustý potápěčky. Kdybys jen věděl…. Stromy stepují deštěm a obloha se mrouská s komíny chemiček. Dopadám na všechny čtyři. (Když jinak nedáš). Sedlo je ještě v záruce. Neudržím smích a láva hnusu decentně namíchaná s okouzlením ti sabotuje dramatické finále.
Katapultuju tě do šuplíku, co bylo - stalo se. Deštěm umytá se vracím k sobě. Pokecaný příslibem ryješ do dlažby verše o lásce. Osud z dlaně neumyješ a místo slz páchneš semenem.
Narvaná po okraj myšlenkou na Hady
prolezlá černou
dusím se vzpomínkami

a mrznu bolestí.

HB

10. října 2013 v 22:58 | adhoc
Trubičkou na zelené bubliny pouštím důkazy o dlouhém nevyspání. Za prohýřené noci ztrácím jedno z peří ze svých křídel. Pod splašenými kopyty projíždí trávou bolest a vůně hlíny. Den vstává celý dolámaný, jakoby taky v noci oko nezahmouřil. V kufru auta nechávám pocity nazdařbůh vyvanout.